Bohater ON PDF Drukuj Email
piątek, 30 września 2016 16:38

Warszawskie dzieci, pójdźmy w bój … Powstanie warszawskie było jedną z najważniejszych kart w historii narodu polskiego. Wyrażało nasze najważniejsze wartości: patriotyzm, wolność, niepodległość. Z roku na rok coraz więcej Powstańców od nas odchodzi, a są oni żywym pomnikiem walki o naszą wolność. Chcąc oddać należny im hołd oraz wyrazić wdzięczność za ich bezinteresowne poświęcenie, uczniowie Zespołu Szkół w Judzikach włączyli się w akcję Bohater ON – to projekt mający na celu upamiętnienie bohaterów tamtych dni. 30 września 2016 r. wysłali kartki do Powstańców, mając nadzieję, że dostarczą im wzruszeń, a tym samym, że o nich pamiętają. Dzięki stronie internetowej uczniowie poznali biogramy walczących, ich dokonania i wysłali kartkę do wybranego uczestnika walk.

Opiekun akcji: Agnieszka Łaskowska

Poprawiony: piątek, 30 września 2016 16:51