Inauguracja roku szkolnego 2016/2017 PDF Drukuj Email
czwartek, 01 września 2016 15:50

Przyjaźnie i wesoło

Żegnamy rzekę, las.

Ach, witaj, witaj szkoło!

Już czas do pracy, czas!

W czwartek, 1 września 2016 r. o godz. 9.00 odbyła się w naszej szkole inauguracja roku szkolnego 2016/2017. Pani dyrektor, Beata Prześniak bardzo serdecznie powitała uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Życzyła im samych sukcesów w nowym roku szkolnym, podejmowania nowych wyzwań, wielu inicjatyw i pomysłów, a także by każdy dzień w szkole służył rozwojowi i przynosił efekty. Zachęcała do wytężonej i sumiennej pracy, zwłaszcza że warunki do nauki mamy bardzo dobre - w czasie wakacji wykonano m.in. remont izb lekcyjnych i zakupiono wiele nowoczesnych pomocy naukowych. Pani dyrektor przedstawiła również kierunki realizacji polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2016/2017. Uczniowie pod kierunkiem nauczycielek: Małgorzaty Skrockiej, Justyny Adamczyk, Agnieszki Łaskowskiej i Marzanny Wasilewskiej przygotowali część artystyczną (montaż słowno-muzyczny). Po części oficjalnej uczniowie i ich rodzice spotkali się z wychowawcami klas.

W roku szkolnym 2016/2017

- naukę w Zespole Szkół w Judzikach rozpoczęło 117 uczniów

- kadra pedagogiczna: Beata Prześniak (dyrektor), Andrzej Malinowski, Marzanna Sienkiewicz, Marzenna Grodzicka, Beata Kamińska-Kołodzińska, Małgorzata Skrocka, Agnieszka Zalewska, Beata Roszkowska, Justyna Adamczyk, Marzanna Wasilewska, Agnieszka Łaskowska, Małgorzata Korotko, Katarzyna Luto, Michał Wiszniewski, Barbara Możejewska-Warejko, Monika Pietranis

- pracownicy administracji i obsługi: Izabela Zaniewska, Ferdynand Grodzicki, Marzanna Ciszewska, Agnieszka Popławska, Bogdan Żarkowski