Uroczyste zakończenie roku szkolnego PDF Drukuj Email
piątek, 24 czerwca 2016 17:42

24 czerwca 2016 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Pani dyrektor, Beata Prześniak podsumowała osiągnięcia uczniów w mijającym roku szkolnym. Podziękowała nauczycielom za trud wkładany w wychowanie i nauczanie, rodzicom za współpracę ze szkołą, a uczniom za postępy w nauce oraz za ogromne zaangażowanie w działalność na rzecz szkoły i reprezentowanie jej na zewnątrz.

Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem – Karolina Balewska (kl. IV SP), Oliwia Kotowska (kl. V SP), Gabriela Korotko (kl. V SP) i Piotr Korotko (kl. III G). Nagrodzono 43. uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum za podniesienie średniej ocen w porównaniu z rokiem szkolnym 2014/2015, za czytelnictwo, za stuprocentową frekwencję, za wysokie wyniki na sprawdzianie i egzaminie zewnętrznym oraz za działalność w organizacjach szkolnych i zaangażowanie w zajęciach pozalekcyjnych.

Uczeń klasy III gimnazjum, Piotr Korotko otrzymał stypendium motywacyjne Burmistrza Olecka za wysokie wyniki w nauce w II semestrze. „Animatorem życia kulturalnego szkoły” została Sandra Romanowska (ucz. kl. I G). W tym roku po raz pierwszy zostały przyznane nagrody specjalne – „Przyjaciel Szkoły w Judzikach”, które otrzymali: państwo Teresa i Ryszard Korotko z Judzik, pan Paweł Giełazis z Olecka i państwo Marzenna i Ferdynand Grodziccy z Sedranek.

Uroczyście pożegnano absolwentów szkoły podstawowej i gimnazjum.

Wszystkim Uczniom

słonecznych, miłych, przyjemnych i bezpiecznych wakacji,

wspaniałego i radosnego odpoczynku

życzy Dyrektor Zespołu Szkół w Judzikach wraz z pracownikami