World Challenge Day PDF Drukuj Email
środa, 25 maja 2016 17:43

W związku z uczestnictwem gminy Olecko w wydarzeniu „World Challenge Day” organizowanym przez TAFISA – Międzynarodowe Stowarzyszenie na rzecz Sportu Powszechnego, Zespół Szkół  w Judzikach zorganizował w dniu 25 maja 2016 r. działania promujące aktywność fizyczną.

O godz. 9.00 wszyscy pracownicy oraz uczniowie uczestniczyli w rozgrzewce przy muzyce poprowadzonej przez nauczycielkę, panią Katarzynę Luto. Zastosowano formę aerobiku. W dalszej części odbyły się rozgrywki w kwadranta, poprowadzone przez nauczyciela wychowania fizycznego, pana Michała Wiszniewskiego (2 grupy mieszane, dziewczęta i chłopcy). W tym czasie młodsi uczniowie wykonywali ćwiczenia ruchowe – gimnastyka na wesoło.

Tego dnia wszyscy się dobrze bawili, a zmagania sportowe promowały nie tylko aktywność fizyczną, ale i zdrowy styl życia.

Poprawiony: środa, 25 maja 2016 18:06