Festyn Europejski w Lenartach PDF Drukuj Email
piątek, 13 maja 2016 18:31

13.05.2016 r. w Lenartach odbył się festyn europejski, w którym udział wzięli uczniowie naszej szkoły. Uczniowie klas I-III SP zaśpiewali trzy piosenki z Akademii Pana Kleksa: „Witajcie w naszej bajce”, „Na wyspach Bergamutach” i „Księżyc raz odwiedził staw”. Uczniowie klas starszych dokonali prezentacji wybranych państw, krajów i księstw: klasa IV SP przedstawiła Walię, kl. V SP – Irlandię, kl. VI SP – Szkocję, kl. I G – Polskę, kl. II G – Grecję, kl. III G – Szwecję. Wszystkich oczarował występ szkolnych czirliderek. Każdy z uczestników festynu mógł sprawdzić swoją wiedzę o Unii Europejskiej, uczestnicząc w kole fortuny, dowiedzieć się o gatunkach zwierząt występujących w Europie oraz wziąć udział w rozgrywkach sportowych.

Poprawiony: piątek, 13 maja 2016 19:34