Walentynki 2016 PDF Drukuj Email
piątek, 12 lutego 2016 20:38

12 lutego 2016 r. odbyło się spotkanie walentynkowe, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie szkoły i nauczyciele. Dzisiejszy dzień był wyjątkowy, pełen atrakcji i niespodzianek. Można było przekazać swoim sympatiom pozdrowienia walentynkowe, złożyć życzenia i zaśpiewać piosenkę. Każda z klas przygotowała krótkie przedstawienie związane z miłością. W kategorii kl. IV-VI szkoły podstawowej zwyciężyli uczniowie klasy VI, a w kategorii kl. I-III gimnazjum - uczniowie klasy III. Super Dziewczyną 2016 została Magdalena Borkowska (kl. IV SP), Super Chłopakiem 2016 – Michał Półtorzycki (kl. IV SP), Super Gimnazjalistką 2016 – Kinga Konopko (kl. I), a Super Gimnazjalistą 2016 – Piotr Augustynowicz (kl. I).

Szkolne walentynki zorganizował samorząd uczniowski pod kierunkiem Katarzyny Luto, Elżbiety Michaluk i wychowawców klas.

Poprawiony: środa, 17 lutego 2016 18:31