Gra o milion PDF Drukuj Email
niedziela, 07 lutego 2016 22:20

Ferie w szkole, milion na stole i gofry na talerzu. Rekordowa ilość uczniów przyszła 1 lutego do szkoły na zajęcia do pani Marzenny Grodzickiej. Ferie na półmetku, a uczniowie aby przerwać nudę najpierw zmierzyli się z kolegami w zabawie Gra o milion. Okazało się, że nie tak łatwo jest wygrać tak ogromne pieniądze. Finaliści (Natalia Kumkowska, Oliwia Kotowska, Karolina Górska i Karolina Balewska) zabrali ze sobą 25 tysięcy złotych i też byli zadowoleni. Zabawa była udana, chociaż niektóre pytania były zaskakujące i trudne. Zwycięska drużyna w nagrodę otrzymała (oprócz wirtualnych pieniędzy) 2 pizze. Wszyscy uczestnicy zabawy mieli też wspólną ucztę - sami przygotowali, upiekli  i zjedli z apetytem gofry z bitą śmietaną.

Poprawiony: niedziela, 07 lutego 2016 22:32