Pasowanie pierwszoklasistów i ślubowanie gimnazjalistów PDF Drukuj Email
poniedziałek, 26 października 2015 23:10

kliknij by zobaczyć galerię

19 października 2015 r. odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na uczniów szkoły podstawowej, którego dokonała pani dyrektor, Beata Prześnik oraz ślubowanie uczniów klasy I gimnazjum. Uczniowie pod kierunkiem swoich wychowawców – Urszuli Grzybowskiej i Marzenny Grodzickiej przygotowali piękny program artystyczny, na który złożyły się wiersze, piosenki i scenki. Rodzice uczniów kl. I SP z podziwem i uznaniem przyglądali się swoim pociechom, wręczyli im pamiątkowe upominki i przygotowali wspólny poczęstunek. Gimnazjaliści uczcili swoje oficjalne wstąpienie w szeregi uczniowskie dyskoteką. Bawili się doskonale; były konkursy z nagrodami, poczęstunek oraz wesołe zabawy przygotowane przez Samorząd Uczniowski.