Ogłoszenie o naborze uczestników do projektu „Nauczyciel XXI wieku – przygotowanie nauczycieli z wiejskich szkół Gminy Olecko do stosowania e-learningu w nauczaniu i samokształceniu" PDF Drukuj Email
wtorek, 06 października 2015 11:58

Kapitał ludzkiUnia Europejska

Ogłaszamy nabór uczestników zajęć do udziału w szkoleniach w systemie e-learning w ramach projektu pt.„Nauczyciel XXI wieku – przygotowanie nauczycieli z wiejskich szkół Gminy Olecko do stosowania e-learningu w nauczaniu i samokształceniu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet IX: Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.4 Wysoko wykwalifikowane kadry systemu oświaty.

40 nauczycieli zatrudnionych w szkołach na terenie wiejskim Gminy Olecko: w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gąskach, Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi w Kijewie, Zespole Szkół w Babkach Oleckich i Zespole Szkół w Judzikach, będzie uczestniczyć w 120 godz. szkolenia, w tym 60 godz.- szkolenia w systemie e-lerning. Szkolenia będą przeprowadzane w w/w placówkach, z wykorzystaniem pracowni informatycznych, do których zakupione zostaną również tablice multimedialne. W ramach projektu zostanie wdrożona platforma e-lerningowa. Nauczyciele otrzymają materiały szkoleniowe, które będą wykorzystywane zarówno w trakcie szkolenia, jak i po jego zakończeniu. Chętni nauczyciele proszeni są o zapoznanie się z treścią Regulaminu Projektu, następnie wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz oświadczenia uczestnika o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Dokumenty te są dostępne na stronie internetowej lub w sekretariacie szkoły, w której zatrudniony jest nauczyciel, Biurze Projektu (wydział Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Olecku, Plac Wolności 1, pokój nr 1) lub na stronie internetowej Urzędu Miejskiego www.um.olecko.pl.

Termin składania dokumentów: 31 stycznia 2014 r.

Z chwilą zakwalifikowania się do projektu każdy uczestnik projektu podpisuje deklarację uczestnictwa w projekcie oraz oświadczenie uczestnika projektu o wyrażeniu zgody na wykorzystanie wizerunku.

Poprawiony: środa, 07 października 2015 09:25