Dzień Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
środa, 14 października 2015 23:11

<kliknij by zobaczyć galerię>

14 października to jedna z najważniejszych dat w historii polskiej edukacji. To święto nauczycieli,  a także wszystkich pracowników oświaty. Tego dnia słowo „dziękuję” padło wiele razy z ust uczniów Zespołu Szkół w Judzikach, nie tylko podczas oficjalnej części artystycznej, ale także podczas składania indywidualnych życzeń. Każdy nauczyciel przez swą codzienną pracę przyczynia się do osobistego rozwoju ucznia, kształtowania jego osobowości w oparciu o najlepsze wzorce i postawy. Podziękowania nauczycielom i pracownikom szkoły złożyła także pani dyrektor, Beata Prześniak. Wręczyła również nagrody następującym nauczycielom: Marzennie Grodzickiej, Marzannie Sienkiewicz, Małgorzacie Skrockiej, Małgorzacie Korotko, Katarzynie Luto, Maciejowi Labudzie, Agnieszce Łaskowskiej oraz pracownikom administracji i obsługi: Izabeli Zaniewskiej, Ferdynandowi Grodzickiemu i Bogdanowi Żarkowskiemu.  Uczniowie pod kierunkiem Beaty Kamińskiej-Kołodzińskiej, Urszuli Grzybowskiej, Katarzyny Luto i Marzanny Wasilewskiej  przygotowali piękny program artystyczny, na który złożyły się życzenia skierowane do nauczycieli oraz pracowników, scenki, piosenki i wiersze. Z tej okazji uczniowie klasy I gimnazjum samodzielnie upiekli ciasto, którym poczęstowali wszystkich pracowników szkoły.