VIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA "GŁÓWKA PRACUJE" JUDZIKI 2014 PDF Drukuj Email
wtorek, 06 października 2015 11:28

I Organizator:

Zespół Szkół w Judzikach

II Cele:

• rozwijanie spostrzegawczości, procesów kojarzenia, uogólniania i porównywania;
  • wykrywanie uzdolnień wśród dzieci, inspirowanie i rozwijanie zainteresowań;
  • kształtowanie umiejętności logicznego myślenia.

III Uczestnicy:

Uczniowie klasy V szkoły podstawowej (maksymalnie po dwóch uczniów z każdej szkoły, uczniowie występują indywidualnie) z powiatu oleckiego i suwalskiego.

IV Przedmiot konkursu:

• treść: zadania będą dotyczyły: klasyfikowania, porównywania, uogólniania - ćwiczące refleks, pomysłowość i wyobraźnię twórczą; tematyka zadań nie będzie zawierała typowych treści objętych programem nauczania w klasie V;
  • forma: 2 części - rozwiązywanie testu i część praktyczna.

V Termin:

16 czerwca 2014 r. (poniedziałek), godz. 900.

VI Nagrody:

Przewidziano nagrody za I, II i III miejsce; ponadto każdy uczestnik konkursu otrzyma dyplom i zostanie nagrodzony.

VII Zgłoszenia:

Przedstawiciel szkoły zgłasza uczestników do 11 czerwca 2014 r. do organizatora konkursu, podając imię i nazwisko ucznia oraz imię i nazwisko opiekuna - pisemnie, pocztą elektroniczną lub telefonicznie (Zespół Szkół w Judzikach, Judziki 5, 19-400 Olecko; e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; tel. 87-520-76-96).

VIII Inne postanowienia:

• uczestnicy przyjeżdżają z opiekunami;
  • w przerwie pomiędzy testem, a ćwiczeniami praktycznymi poczęstunek;
  • szczegółowych informacji udzielają nauczyciele: Małgorzata Skrocka i Andrzej Malinowski.

Judziki, 20 maja 2014 r.