Uroczyste otwarcie placu zabaw PDF Drukuj Email
piątek, 06 października 2017 18:02

Z inicjatywy lokalnej mieszkańców wsi Judziki „Kraina Bezpiecznej Zabawy” w dniu 6 października 2017 r. uroczyście otwarto plac zabaw. Z tej okazji odbył się festyn, na który złożyły się: część artystyczna, zabawy i konkursy. Na uczestników festynu czekała ponadto zjeżdżalnia dmuchana, wata cukrowa, popcorn, kiełbaski z ogniska i poczęstunek. Przecięcia wstęgi dokonali: Wacław Olszewski – burmistrz Olecka, Barbara Jankowska – sekretarz gminy, Bożena Kozielska – skarbnik gminy, Beata Prześniak – dyrektor szkoły, Witold Jagłowski – sołtys wsi Judziki, Kacper Kukowski – uczeń. Pani dyrektor wręczyła Witoldowi Jagłowskiemu statuetkę „Przyjaciel Szkoły”. Plac zabaw mieści się na terenie posesji szkolnej i będzie służyć uczniom oraz całej społeczności lokalnej, będzie miejscem miłego i aktywnego wypoczynku fizycznego całej rodziny.

Poprawiony: środa, 21 lutego 2018 19:38