Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek PDF Drukuj Email
poniedziałek, 06 listopada 2017 19:19

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie piątego listopada. Jest to święto wszystkich bajkowych postaci i dobry moment, aby przypomnieć sobie część z nich. Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale też przekazują ważne prawdy życiowe. Dzieci z ZWP, oddziału przedszkolnego i klas I-III uczcili święto przebierając się za ulubionych bohaterów bajkowych i uczestnicząc w zajęciach bibliotecznych. Wszystkie dzieci wykazały się znajomością literatury dziecięcej i wykonały plakaty do ulubionej bajki. Zajęcia odbyły się 6.11.2017 r.

Tegoroczny Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek przygotowały Beata Kamińska-Kołodzińska i Beata Roszkowska przy współpracy z Marzanną Sienkiewicz.

BKK

Poprawiony: poniedziałek, 06 listopada 2017 19:34