Ogłoszenie Konkursu Informatycznego „BEZPIECZNY INTERNET” dla uczniów uczestniczących w projekcie „W przyszłość bez barier” PDF Drukuj Email
sobota, 17 lutego 2018 12:15

W celu propagowania zasad bezpiecznego korzystania z Internetu oraz uświadomienia uczniów o zagrożeniach związanych z korzystaniem z Internetu ogłasza się KONKURS INFORMATYCZNY „BEZPIECZNY INTERNET”.

Warunkiem udziału w konkursie jest przygotowanie przez ucznia indywidualnej samodzielnej pracy w formie prezentacji multimedialnej lub filmu.

Praca konkursowa powinna zawierać informacje o cyberprzemocy, zagrożeniach i potencjale Internetu oraz zasadach bezpiecznego korzystania z Internetu.

W ramach konkursu oceniana będzie zgodność z tematyką konkursu, pomysłowość, umiejętności warsztatowe oraz oryginalność potraktowania tematu.

Zapoznaj się z Regulaminem Konkursu Informatycznego „BEZPIECZNY INTERNET”

i weź w nim udział.

Termin konkursu: 19 lutego - 20 marca 2018 r.

Załączniki:

Zgłoszenie konkursowe