DLA CIEBIE POLSKO ... PDF Drukuj Email
czwartek, 12 listopada 2015 19:28

Nasza szkoła była organizatorem Gali XI Gminnego Konkursu Pieśni Patriotycznej, która odbyła się w czwartek, 12 listopada 2015 r. w Olecku. W przygotowania zaangażowana była cała społeczność szkolna.

Zwycięzcy w każdej z czterech kategorii wiekowych (dzieci przedszkolne, uczniowie klas I-III szkół podstawowych, uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych i uczniowie klas gimnazjalnych) otrzymali dyplomy i statuetki, a laureaci I i II miejsc wystąpili na scenie. Wyniki konkursu (w kopertach) dostarczali: sanitariuszka, ułan, powstaniec warszawski i solidarnościowiec. Podczas finału przedstawiona została prezentacja – Z historii Gminnego Konkursu Pieśni Patriotycznej.

Scenariusz: Beata Prześniak, Andrzej Malinowski, Małgorzata Skrocka, Justyna Adamczyk

Scenografia: Izabela Zaniewska, Ferdynand Grodzicki, Bogdan Żarkowski, Beata Kamińska-Kołodzińska

Muzyka: Andrzej Malinowski, Małgorzata Skrocka

Kostiumy: Marzenna Grodzicka