Podsumowanie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości
czwartek, 22 listopada 2018 22:27

20.11.2018 r. nastąpiło w naszej szkole podsumowanie „Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości”. Każda klasa przedstawiła na forum szkoły swoje opracowanie budżetu domowego. Młodsze klasy miały do dyspozycji „kieszonkowe”, zaplanowanie wyjazdu na wycieczkę, natomiast klasy IV-VIII oraz III G zajęły się budżetem domowym. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością w realizacji swojego zadania. Podsumowaniem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości był test wiedzy przeprowadzony dla dwóch grup: kl. IV-V – I miejsce zajął Wojciech Korotko, II miejsce Zuzanna Pęcak; kl.VI-VIII i III G - I miejsce zajął Grzegorz Augustynowicz, II miejsce – Daria Górska i Aleksandra Pazdyga, III miejsce Magdalena Borkowska.

Dziękujemy za zaangażowanie i udział.

Organizacja ŚTP: Dorota Miszczak i Marietta Protasiewicz

MP