Powiatowy Konkurs Recytatorski PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
czwartek, 22 listopada 2018 22:55

W  Powiatowym Konkursie Recytatorskim pod nazwą  „Co piszczy w trawie i inne wiersze Joanny Kulmowej” brali udział następujący uczniowie naszej szkoły: Zuzanna Kukowska, Zuzanna Osiecka, Ewa Dąbrowska, Patrycja Zagacka i Zuzanna Pęcak. Przesłuchania około stu uczniów szkół podstawowych z powiatu oleckiego odbywały się przez dwa dni - 21 i 22 listopada 2018 r. i była to rekordowa ilość uczestników tego konkursu, który corocznie organizuje Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Olecku oraz Powiatowe Centrum Wspierania Edukacji – Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna w Olecku. W Finale Powiatowego Konkursu Recytatorskiego naszą szkołę będzie reprezentować Zuzanna Pęcak z klasy V. Gratulujemy.

MS