Dzień doznań artystycznych PDF Drukuj Email
wtorek, 05 lutego 2019 18:58

5.02.2019 r. dzieci z ZWP, oddziału przedszkolnego i klas I-III obejrzały na scenie Regionalnego Ośrodka Kultury w Olecku przedstawienie teatralne „Jak Rumcajs Cypiska uratował". Spektakl przyciągnął uwagę najmłodszych widzów barwnymi kostiumami i piękną scenografią. Dzieci żywo reagowały na to wszystko, co działo się na scenie. Największą furorę wywołało pojawienie się postaci wielkiej pajęczycy, wodnika, niedźwiadka i wiewiórki. Po spektaklu kolejna niespodzianka artystyczna – wizyta w szkole muzycznej. A tam dzieci poznawały instrumenty i sposoby gry na nich. Wysłuchały muzyki prezentowanej przez wychowanków tejże szkoły oraz same próbowały swoich sił w zakresie gry na różnych instrumentach.

BKK

Poprawiony: wtorek, 05 lutego 2019 19:17