II Powiatowy Konkurs Ładnego Pisania PDF Drukuj Email
sobota, 08 czerwca 2019 20:06

W sobotę, 8 czerwca 2019 r. podczas festynu z okazji Dni Rodziny w Szkole Podstawowej nr 4 w Olecku odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród uczestnikom II Powiatowego Konkursu Ładnego Pisania. Tegoroczna edycja konkursu nosi tytuł „Śpiew z pożogi”, poświęcona jest utworom o tematyce wojennej w związku ze zbliżającą się 80. rocznicą wybuchu II wojny światowej. Konkurs ten został także wpisany przez Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku do kalendarza ogólnopolskich obchodów tego wydarzenia. W kategorii uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych i klas III gimnazjum I miejsce zajęła uczennica naszej szkoły – Gabriela Korotko. Nagrodzone prace można będzie oglądać na wystawie w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Olecku.

Nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Łaskowska

Poprawiony: sobota, 08 czerwca 2019 20:17