Andrzejkowa noc w szkole PDF Drukuj Email
niedziela, 01 grudnia 2019 22:01

29/30.11.2019 r. Uczniowie klasy VII nie mogli rozstać się ze szkołą i postanowili spędzić w niej całą andrzejkową noc. Pomysłodawcą imprezy była Iza. Wszyscy uczestnicy (Iza, Wiktoria, Nikodem, Grzegorz, Sebastian i Bartek) zjawili się w komplecie ze śpiworami i poduszkami. Uczniowie deklarowali, ze nie będą spać przez całą noc, ale zamierzenia tego nie udało się zrealizować. Sen przyszedł niespodziewanie i podstępnie około godz. 4 nad ranem, najwytrwalsze okazały się dziewczęta. Spotkanie rozpoczęliśmy od przygotowania łóżek, czyli materacy, aby było wygodnie i mięciutko. W mgnieniu oka, klasa lekcyjna zamieniła się w przytulny pokoik dla sześciorga uczestników imprezy. Zabawę rozpoczęliśmy od gry integracyjnej „5 sekund”; walka trwała do ostatnich … sekund – Bartek pokonał wszystkich, choć początkowo nie szło mu najlepiej. Jak na andrzejki przystało, poznawaliśmy przyszłość z ciasteczkowych wróżb i balonowych niespodzianek. Na kolację zjedliśmy pizzę i gofry z bitą śmietaną. Po niej grupa odbyła walkę na poduszki, niestety przytulak Izy skończył w koszu z powodu odniesienia zbyt licznych ran szarpanych. Obowiązkowym punktem programu było też obejrzenie filmu. Pobudka była bardzo ciężka, a tu jeszcze czekało sprzątanie. Jednak wszyscy byli zadowoleni i szczęśliwi z pobytu w szkole, chociaż mocno niewyspani.

Wychowawczyni: Marzenna Grodzicka

Poprawiony: niedziela, 01 grudnia 2019 22:19