Choinka Noworoczna 2020 PDF Drukuj Email
czwartek, 16 stycznia 2020 21:00

W czwartek, 16 stycznia 2020 r. odbyła się tradycyjna już w naszej szkole Choinka Noworoczna, która zgromadziła dzieci, ich rodziców, społeczność lokalną, a także zaproszonych gości, wśród których był Burmistrz Olecka, pan Karol Sobczak oraz zastępca Burmistrza, pani Sylwia Wieloch. Spotkanie rozpoczęło się od złożenia noworocznych życzeń przez panią dyrektor, Beatę Prześniak oraz pana Burmistrza. W dalszej części odbyły się występy uczniów, którzy recytowali wiersze, śpiewali piosenki i tańczyli. Głównym punktem programu była inscenizacja ponadczasowej bajki – „Jaś i Małgosia”, mówiącej o sile wyobraźni, zwycięstwie dobra i dziecięcej ciekawości. Nie zabrakło też wizyty Mikołaja z prezentami. Po poczęstunku w klasach DJ Tomaszek zaprosił wszystkich na dyskotekę. Choinka Noworoczna była miło spędzonym czasem, pełnym radości i wzajemnej życzliwości.

Prowadzący spotkanie: Alicja Rydzewska, Wojciech Korotko

Obsada aktorska („Jaś i Małgosia”): Narrator – Karolina Balewska, Matka – Magdalena Borkowska, Drwal – Wojciech Korotko, Jaś – Cezary Michałowski, Małgosia – Zuzanna Pęcak, Czarownica – Dorota Miszczak, Wilk – Ferdynand Grodzicki, reżyseria i scenografia – Małgorzata Skrocka i Agnieszka Łaskowska

Poprawiony: czwartek, 16 stycznia 2020 21:49