Czar Bożego Narodzenia PDF Drukuj Email
poniedziałek, 21 grudnia 2015 20:24

W poniedziałek, 21 grudnia 2015 r. odbyło się spotkanie jasełkowe „Czar Bożego Narodzenia”. Była szopka, Święta Rodzina, kolędy, życzenia. Spotkanie przygotowali uczniowie klasy II gimnazjum (w ramach projektu edukacyjnego). Zaprezentowały się także dzieci z klasy I, II i III i V szkoły podstawowej oraz uczniowie z klasy I i III gimnazjum – pod kierunkiem Marzanny Sienkiewicz, Agnieszki Łaskowskiej i Urszuli Grzybowskiej. Przedstawienie uświadomiło wszystkim jak ważne są kontakty międzyludzkie, rodzina, znajomi i przyjaciele; że każdy z nas powinien mieć swoją różę i odkrywać sens swego życia; że najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.

Dzisiejsza uroczystość zgromadziła zaproszonych gości, rodziców i pracowników szkoły.

Poprawiony: poniedziałek, 21 grudnia 2015 20:43