Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020 PDF Drukuj Email
sobota, 27 czerwca 2020 20:08

W piątek, 26 czerwca 2020 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Na początku uroczystości głos zabrali policjanci, pani strażak i ratownik wodny z Olecka, którzy mówili o bezpieczeństwie podczas wakacji, w domu i nad wodą. Następnie wystąpił poczet flagowy i został odśpiewany hymn państwowy po czym pani dyrektor, Beata Prześniak dokonała podsumowania roku szkolnego 2019/2020 oraz życzyła wszystkim wesołych i bezpiecznych wakacji. Podziękowała też rodzicom za zaangażowanie na rzecz szkoły.

Szkołę Podstawową w Judzikach ukończyli: Karolina Balewska (z wyróżnieniem), Magdalena Borkowska, Marcel Kumkowski, Dominika Litus, Daniel Pazdyga.

Wysokie wyniki w nauce uzyskali: Krystian Danowski i Mateusz Wójtowicz (kl. I), Zuzanna Kukowska, Aleksandra Pęcak, Nadia Daniłowicz i Bartosz Wójtowicz (kl. II), Zuzanna Osiecka, Anna Pawłowska, Maria Rydzewska i Bartosz Best (kl. III), Kacper Kukowski (kl, IV) - świadectwo z wyróżnieniem, Zuzanna Pęcak (kl. VI) - świadectwo z wyróżnieniem), Alicja Rydzewska (kl. VI) - świadectwo z wyróżnieniem, Wojciech Korotko (kl. VI) - świadectwo z wyróżnieniem i Konrad Nartowicz (kl. VI) - świadectwo z wyróżnieniem.

Stypendium Burmistrza Olecka za wysokie wyniki w nauce otrzymały: Zuzanna Pęcak i Alicja Rydzewska (kl. VI).

Za zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły, aktywną działalność w samorządzie uczniowskim oraz godne reprezentowanie szkoły w konkursach zewnętrznych statuetki otrzymały: Karolina Balewska i Magdalena Borkowska (kl. VIII).

Za reprezentowanie szkoły w rozgrywkach sportowych nagrody otrzymali: Zuzanna Pęcak, Krystian Krotoszyński, Rafał Bednarski, Gabriela Domysławska, Joanna Gliniecka, Alicja Rydzewska, Zuzanna Stypułkowska, Kacper Kukowski i Cezary Michałowski.

Za godne reprezentowanie szkoły nagrody otrzymali: Alicja Bobowicz, Zuzanna Kukowska, Aleksandra Pęcak, Nadia Daniłowicz, Bartosz Wójtowicz, Zuzanna Osiecka, Maria Rydzewska, Zuzanna Pęcak i Alicja Rydzewska.

Za stuprocentową frekwencję na zajęciach edukacyjnych nagrody otrzymali: Julia Jędrzejewska, Zuzanna Kukowska, Zuzanna Osiecka, Kacper Kukowski i Konrad Nartowicz.

Najlepiej czytali: Wiktor Jankowski, Nadia Daniłowicz, Zuzanna Osiecka, Ewa Dąbrowska, Kamil Kuczewski, Wojciech Korotko, Wiktoria Pazdyga oraz Izabela Rybczyńska.

Za aktywny udział w pracach szkolnego koła teatralnego nagrody otrzymali: Zuzanna Pęcak, Cezary Michałowski, Nikodem Walkowiak, Sebastian Wierżyński oraz Michał Półtorzycki.

Nagrody za aktywność podczas zdalnego nauczania otrzymali: Jakub Girtler oraz Jakub Zarzecki.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego przygotowały: Beata Prześniak, Agnieszka Łaskowska, Marzanna Wasilewska.

Poprawiony: sobota, 27 czerwca 2020 21:24