Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021
wtorek, 01 września 2020 16:30

We wtorek, 1 września 2020 r. rozpoczął się nowy rok szkolny. Uczniowie, rodzice i nauczyciele powitali go w sposób szczególny i inny niż dotychczas ze względu na trwającą pandemię koronawirusa – spotkanie dzieci i uczniów ZWP i kl. I-V odbyło się na górnym holu, natomiast kl. VI-VIII w klasach. Uroczystość rozpoczęła się od wystąpienia pocztu flagowego i wysłuchania hymnu państwowego. Następnie uczniowie zaprezentowali krótki programem artystyczny, po którym głos zabrała dyrektor szkoły Beata Prześniak. Pani dyrektor bardzo ciepło przywitała uczniów klasy I oraz życzyła wszystkim samych sukcesów. Ponadto przedstawiła aktualną sytuację związaną z nowym rokiem szkolnym oraz z pandemią i omówiła pod względem sanitarnym zasady pobytu uczniów, rodziców i pracowników w szkole. Miłym akcentem uroczystości było wręczenie przez panią dyrektor nagrody jubileuszowej nauczycielce Marzannie Wasilewskiej za 30-letni okres pracy zawodowej.

Przygotowanie uroczystości: Agnieszka Łaskowska i Małgorzata Korotko