Wybory w szkole
piątek, 18 września 2020 16:26

Dzisiaj, 18.09.2020 r. odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego oraz wybory opiekuna SU. Wybory przeprowadziła komisja w składzie: Wojciech Korotko (przewodniczący), Marzanna Sienkiewicz, Gabriela Domysławska i Zuzanna Stypułkowska.

W wyborach do Rady SU liczba wyborców uprawnionych do głosowania wynosiła – 49, liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania – 45, liczba kart wyjętych z urny – 45, liczba kart nieważnych – 0, liczba kart ważnych – 45, liczba głosów ważnych – 45. W wyniku głosowania do rady weszli: Wojciech Korotko, Patrycja Zagacka, Sebastian Wierżyński i Ewa Dąbrowska.

W wyborach opiekuna SU liczba wyborców uprawnionych do głosowania wynosiła – 49, liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania – 45, liczba kart wyjętych z urny – 45, liczba kart nieważnych – 0, liczba kart ważnych – 45, liczba głosów ważnych – 45. W wyniku głosowania najwięcej głosów otrzymała p. Anna Atkielska.

Organizacja wyborów: Marzenna Grodzicka