Sukcesy uczniów PDF Drukuj Email
poniedziałek, 22 lutego 2016 20:34

22 lutego 2016 r. podczas apelu szkolnego pani dyrektor Beata Prześniak nagrodziła 21 uczniów, u których wzrosła średnia ocen z zajęć edukacyjnych (I semestr r. szk. 2015/2016 w porównaniu z I semestrem r. szk. 2014/2015).

Nagrodzeni uczniowie:

szkoła podstawowa – Miłosz Sienkiewicz, Julia Domańska, Daria Górska, Aleksandra Jankowska, Kamil Nalewajko, Gabriela Styczyńska, Damian Makowski, Małgorzata Pawłowska, Aleksandra Sienkiewicz, Filip Korotko;

gimnazjum – Dawid Gliniecki, Piotr Korotko, Damian Rosicki, Mateusz Rzepa, Gabriela Zyczewska, Sebastian Wodnicki, Piotr Sommer, Kacper Korotko, Weronika Czubak, Bartosz Ferenc, Weronika Sienkiewicz.

Ponadto nagrodzeni zostali uczniowie, którzy najbardziej zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy w ramach akcji „Góra Grosza” – XVI edycja:

- Magdalena Borkowska (kl. IV SP),

- Zuzanna Pęcak (kl. II SP),

- Wojciech Korotko (kl. II SP).

Gratulujemy!

Poprawiony: poniedziałek, 22 lutego 2016 20:48