Rodzina - tu wszystko się zaczyna PDF Drukuj Email
niedziela, 05 czerwca 2016 17:37

Pod takim hasłem, w niedzielę, 5 czerwca 2016 r. w naszej szkole odbył się festyn rodzinny w ramach XVIII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny. „Piknik pod dębem” był znakomitą okazją do wspólnej zabawy uczniów, rodziców, nauczycieli i społeczności lokalnej. Na program festynu złożyły się występy nauczycieli, którzy zaprezentowali się w inscenizacji wiersza „Na straganie” Jana Brzechwy; występy rodziców, którzy również przedstawili utwory Brzechwy – „Żuraw i czapla”, „Żuk”, „Kwoka”; występy wokalne uczniów klas I-III szkoły podstawowej i wszystkich chętnych oraz tańce szkolnych czirliderek. Odbył się także Konkurs Szybkiego Liczenia dla Dorosłych (tabliczka mnożenia i podstawowe działania matematyczne). W kategorii kobiet najlepszą okazała się Ewelina Nartowicz, a w kategorii mężczyzn – Ryszard Korotko, obydwoje z Judzik. Nie zabrakło konkurencji rodzinnych i sportowych. Powodzeniem cieszyło się również rodzinne ognisko z pieczeniem kiełbasek, degustowanie ciast i gofrów oraz … odpoczynek na trawie.

Poprawiony: niedziela, 05 czerwca 2016 18:36