X Międzygminny Turniej Piłki Nożnej Świetlic PDF Drukuj Email
czwartek, 16 czerwca 2016 20:25

W środę, 15 czerwca 2016 r. uczestnicy świetlicy z naszej szkoły wzięli udział w X Międzygminnym Turnieju Piłki Nożnej Świetlic w Olecku, który odbył się w hali sportowej Lega. Tegoroczny konkurs miał wyjątkowy charakter, ponieważ już po raz dziesiąty uczniowie wzięli udział w zmaganiach i konkurencjach. Każda szkoła biorąca udział w turnieju musiała przygotować i przeprowadzić jedną konkurencję. Uczestnicy wykazali się pomysłowością oraz inwencją twórczą. Tradycyjnie jedno zadanie dotyczyło wychowawców. Należało strzelić do kubeczków z pistoletu – zabawki. Naszą szkołę reprezentowali: Patrycja Zagacka, Zuzanna Pęcak, Marek Zaniewski, Oliwia Kotowska, Gabriela Korotko i Aleksandra Sienkiewicz. Na zakończenie uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe i dyplom.

Poprawiony: czwartek, 16 czerwca 2016 20:27