Projekt unijny "I Ty możesz zostać mistrzem" PDF Drukuj Email
wtorek, 06 października 2015 11:47

Projekt "I Ty możesz zostać mistrzem" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.1. Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie światy, Poddziałanie 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych.

Projekt realizowany w ramach umowy nr POKL.09.01.02-28-191/09-00 podpisanej pomiędzy Gminą Olecko a Województwem Warmińsko-Mazurskim z siedzibą w Olsztynie przy ul. Emilii Plater 1, 10-562 Olsztyn, zwanym "Instytucją Pośredniczącą".

Gmina Olecko
ogłasza nabór uczestników do udziału w projekcie
"I Ty możesz zostać mistrzem"

Projekt ma na celu: organizację Spotkania studyjnego "Daj szansę swojemu dziecku" w październiku 2009 r., dodatkowych zajęć pozalekcyjnych z zakresu nauk matematyczno-przyrodniczych prowadzonych średnio 2 godziny w tygodniu przez okres od listopada 2009 r. do maja 2011 r. (z wyłączeniem okresu od czerwica do września 2010 r.), wycieczki do Biebrzańskiego Parku Narodowego "Czy życie na Ziemi jest logiczne" w październiku 2010 r. oraz Forum edukacyjnego podsumowującego projekt w czerwcu 2011 r.

Uczestnikiem projektu może być uczeń, który:

• uczęszcza do jednej ze szkół biorących udział w projekcie (Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku, Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Olecku, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gąskach, Szkoła Podstawowa w Judzikach, Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Olecku, Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi w Kijewie),
  • ukończył IV klasę szkoły podstawowej lub I klasę gimnazjum,
  • posiada średnią ocen z zakresu nauk matematyczno-przyrodniczych co najmniej 3,0 za I półrocze lub II półrocze roku szkolnego 2008/2009,
  • zamieszkuje na terenie Gminy Olecko.

W ramach projektu zapewniamy:

• transport dla uczniów z terenów wiejskich,
  • posiłek podczas zajęć,
  • Spotkanie studyjne "Daj szansę swojemu dziecku" dla rodziców uczestników projektu.

Zgłoszenie udziału w projekcie składa uczeń spełniający warunki uczestnictwa w projekcie u wyznaczonego nauczyciela w poszczególnych szkołach w okresie od 9 do 16 października 2009 r.

Wyznaczeni nauczyciele do przyjmowania zgłoszeń w godzinach pracy szkoły:

• Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku - Grażyna Gref / Gabinet psychologa szkolnego,
  • Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Olecku - Jarosław Kosakowski / Pokój wicedyrektorów,
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gąskach - Wojciech Ignatiuk / Pokój nauczycielski,
  • Szkoła Podstawowa w Judzikach - Marzenna Grodzicka / Pokój nauczycielski,
  • Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Olecku - Jarosław Kosakowski / Pokój wicedyrektorów,
  • Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi w Kijewie - Teresa Sulima / Gabinet dyrektora.

Karty zgłoszeń dostępne są:

Szczegółowych informacji udziela:

Biuro projektu: Plac Wolności 3, 19-400 Olecko, (pokój nr 3), tel. 087 520 16 03.

Zapraszamy do udziału w projekcie

Do pobrania - Karta zgłoszenia udziału w projekcie "I Ty możesz zostać mistrzem".