Program unijny: Mamo, tato mówię po angielsku PDF Drukuj Email
wtorek, 06 października 2015 11:53

Kapitał ludzkiUnia Europejska

W ramach projektu "Mamo, tato mówię po angielsku" organizowane będą dodatkowe zajęcia pozalekcyjne z języka angielskiego dla uczniów.

Główny cel projektu: Wyrównanie szans edukacyjnych uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich Gminy Olecko poprzez wzrost udziału dzieci w dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych ukierunkowanych na rozwój kompetencji kluczowych z zakresu nauki języka angielskiego.

Uczestnikami projektu mogą być uczniowie, którzy:

• uczęszczają do szkół biorących udział w projekcie, tj. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gąskach, Szkoła Podstawowa w Judzikach, Szkoła Podstawowa w Babkach Oleckich,
  • rozpoczęli naukę w klasie I szkoły podstawowej.

W ramach projektu zapewniamy:

• niezbędne materiały oraz pomoce dydaktyczne,
  • transport uczniów,
  • posiłek podczas zajęć.

W ramach projektu odbędą się dodatkowo:

• dwa spotkania studyjne dla rodziców,
  • konkurs z języka angielskiego dla uczniów,
  • forum edukacyjne podsumowujące projekt.

Nabór do udziału w projekcie odbędzie się w okresie:
9-16 grudnia 2010 r.

Miejsce składania zgłoszeń:

Karty zgłoszeń składa rodzic lub prawny opiekun dziecka spełniającego warunki uczestnictwa w projekcie.

Kartę zgłoszenia należy złożyć w:

Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gąskach, Szkole Podstawowej w Judzikach lub Szkole Podstawowej w Babkach Oleckich.

Karty zgłoszeń przyjmują dyrektorzy w/w szkół.

Karta zgłoszenia dostępna jest:

Burmistrz Olecka
Wacław Olszewski

Projekt "Mamo, tato mówię po angielsku" współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Tu można pobrać kartę zgłoszenia