Informacja o rozpoczęciu realizacji projektu pt. "Kraina Dziecięcego Sukcesu – program rozwojowy dla uczniów wiejskich placówek oświatowych z Gminy Olecko" PDF Drukuj Email
wtorek, 06 października 2015 11:57

Kapitał ludzkiUnia Europejska

Ogłaszamy nabór uczestników zajęć do udziału w dodatkowych zajęciach w ramach projektu pt. „Kraina Dziecięcego Sukcesu – program rozwojowy dla uczniów wiejskich placówek oświatowych z Gminy Olecko”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.1. Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych.

Po zakończeniu ferii zimowych uczniowie klas IV-V szkół podstawowych z terenu wiejskiego Gminy Olecko i uczniowie I–II klas gimnazjów z terenu wiejskiego Gminy Olecko mogą uczestniczyć w niżej wymienionych formach wsparcia:

• z zajęć z doradztwa edukacyjno-zawodowego,
  • z dodatkowych zajęć dla uczniów z trudnościami w uczeniu się,
  • z pozalekcyjnych zajęć rozwijających dla uczniów zdolnych.

Chętni uczniowie proszeni są o zapoznanie się z treścią Regulaminu Projektu, następnie wypełnienie formularza zgłoszeniowego, oświadczenia uczestnika i jego rodzica o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz wyrażenia zgody rodzica/opiekuna uczestnika na objęcie uczestnika wsparciem.

Dokumenty te są dostępne na stronie internetowej lub w sekretariacie szkoły, do której uczeń uczęszcza, Biurze Projektu (wydział Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Olecku, Plac Wolności 1) lub na stronie internetowej Urzędu Miejskiego www.um.olecko.pl. Muszą one być podpisane przez prawnego rodzica/opiekuna dziecka.

Termin składania dokumentów: 31 stycznia 2014 r.

Z chwilą zakwalifikowania się do projektu każdy uczestnik projektu podpisuje deklarację uczestnictwa w projekcie oraz oświadczenie uczestnika projektu o wyrażeniu zgody na wykorzystanie wizerunku.

Załączniki:

Poprawiony: środa, 07 października 2015 09:25